ROZPOCZĘCIE LEKCJI GODZINA 8.15

OFERTA NASZEJ SZKOŁY:

Oferujemy:

• Doświadczona kadra  nauczycielska, doktorzy nauk, ludzie z pasją i cierpliwością, otwarci na potrzeby młodzieży, kreatywni i ciekawi świata, wysoki poziom prowadzonych zajęć.
  • Elastyczny wybór przedmiotów rozszerzonych, praca w małych grupach
  • U nas młodzież czuje się dobrze, panuje rodzinna atmosfera, znamy się, wspieramy i lubimy, reagujemy na potrzeby i indywidualne problemy każdego ucznia
  • Małe klasy, podzielone na języki obce.
  • Wysokie wyniki na maturze
  • Wyjścia przedmiotowe, lekcje w terenie, lekcje muzealne, spacery edukacyjne, wyjścia do kin i teatrów.
  • Zajęcia dodatkowe –wyrównawcze, koła przedmiotowe
  • Miłą i przyjazną atmosferę.
  • Nauczanie języków obcych (język angielski, język niemiecki, język hiszpański)  również w rozszerzonym wymiarze godzin.(Jeśli uczeń uczy się drugiego języka obcego innego niż język niemiecki lub język hiszpański, może za zgodą rodziców realizować go poza szkołą. Egzamin klasyfikacyjny z tego języka przeprowadza wtedy nasza szkoła.)
  • Uczeń ma dowolność w wyborze przedmiotów rozszerzonych, zgodnie ze swoimi preferencjami i zainteresowaniami.
  • Opiekę pedagogów szkolnych, psychologów i terapeutów dla młodzieży.
  • Stypendium Dyrektora- dla najlepszych uczniów.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  • Stypendium Ministra Sportu.

Posiadamy:

• Wykwalifikowaną, sprawdzoną i przyjazną kadrę pedagogiczną.
  • Dobre warunki lokalowe - własny budynek.
  • Przestronne sale lekcyjne.
  • Boisko szkolne i w trakcie plany budowy sali gimnastycznej
  • Mini bibliotekę szkolną.
  • Pracownie i sale przedmiotowe:
  • Informatyczną - z siecią komputerową i Internetem.
  • Fizyczno-chemiczną.
  • Biologiczno-geograficzną.
  • Polonistyczną.
  • Języków obcych.

Prosimy o informowanie szkoły, jeśli dziecko posiada orzeczenie o "Potrzebie Kształcenia Specjalnego". Informacja ta potrzebna jest w celu zadbania o godziwą i bezpieczną naukę dziecka w placówce oraz o przygotowanie określonego trybu nauczania. Będzie to dokument poufny, służący dobru dziecka.

Copyright © 2024 My School Rights Reserved.